Виконавча геодезична зйомка в Харкові

Виконавча зйомка земельної ділянки - важлива процедура, яка проводиться на різних етапах будівництва. Необхідність в ній виникає тоді, коли потрібно розробити план-схему земельної ділянки та скласти топографічну карту. До того ж, наявність даного типу зйомки обумовлено на законодавчому рівні, вона обов'язкова як для об'єктів фізичних, так і юридичних осіб. Наша компанія «МИРЕНЕРГОКОМ» надає послуги проведення виконавчої геодезичної зйомки кваліфікованими фахівцями. Ми гарантуємо кожному комплексний сервіс, що включає документальне та юридичний супровід, а також інші геодезичні послуги:

 • Розбивка осей будівлі, що будується;
 • Буріння свердловин;
 • Винесення меж земельної ділянки в натуру;
 • Аерофотозйомка;
 • Установка межових відміток;
 • Складання ситуаційного плану місцевості;
 • Аналіз грунту;
 • Електромонтажні роботи та ін.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Виконавча зйомка підземних комунікацій, інженерних об'єктів та комунікацій

Даний тип зйомки може стосуватися найрізноманітніших надземних і підземних об'єктів, ділянок, комунікацій. Так, виконавча зйомка може проводитися на спорудах, будівлях, конструкціях: фундаменти, металоконструкції, стіни, об'єкти благоустрою. Зйомці часто підлягають і підземні об'єкти: котловани, системи водопроводу і газопроводу, траншеї, каналізація, підвальні будови. Якщо ділянка розташовується поблизу автомобільної магістралі, може знадобитися і її зйомка.

Контрольно виконавча зйомка етапів будівництва

Оскільки виконавча зйомка є видом геодезичних вишукувань, вона може проводитися на початковій і фінальній стадії будівництва. А також на проміжних стадіях, залежно від побажань або вимог замовника. Головна мета зйомки стадій будівництва - визначення коректності реалізації спочатку розробленого проекту. Отримання знімків дозволяє також виявити неточності і відхилення, які можуть трапитися в процесі виконання будівельних робіт.

Виконавчі зйомки в будівництві також проводяться для:

 • Отримання детальних даних про розташування конкретних будівельних об'єктів на земельній ділянці, окремих конструкцій. Для цього проводиться топографічна виконавча зйомка;
 • Саме виконавча зйомка необхідна для точного визначення локалізації різних підземних комунікацій: систем каналізації, водо- і газопостачання, дренажу;
 • Зйомка підготовленого котловану для зведення будівлі необхідна в тому випадку, коли потрібно розрахувати, який додатковий обсяг грунту необхідно ще отримати, щоб побудувати фундамент;
 • Також вона може знадобитися для звітності перед наступною стадією зведення.

Виконавча зйомка земельної ділянки

Наша компанія проводить зйомку різних об'єктів, в тому числі робить виконавчі геодезичні зйомки земельних ділянок. Наші фахівці нададуть вам повну документацію зі знімками, додатками, пояснювальними записками. Тому виконавча зйомка ділянки у нас повністю буде відповідати вашим очікуванням. Ми працюємо прозоро і чесно, тому всі наші послуги строго регламентуються чіткої ціновою політикою компанії.

Якщо ви хочете виконавчу зйомку замовити, звертайтеся до фахівців «МІРЕНЕРГОКОМ» - ми гарантуємо вам преміальне якість всіх видів зйомки та прийнятні ціни.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості