Кадастрова зйомка

Даний вид зйомки є одним із затребуваних і складних типів геодезичних робіт. Головне її завдання - відновити або визначити межі конкретної земельної ділянки. Необхідність в кадастрової зйомки ділянки виникає в момент приватизації, появи земельних суперечок з сусідами, при переоформленні, купівлі ділянки, а також у всіх інших ситуаціях, в яких необхідні певні дії з кадастровим номером.

Геодезичні зйомки для кадастрових робіт - це:

 • Визначення меж об'єкта земельного господарства: селища, дачні кооперативи, приватні земельні ділянки, ділянки під забудову, сади та ін .;
 • Оформлення меж земельної ділянки на офіційному рівні з суміжними відділами;
 • Встановлення меж ділянки, на якому є певні обмеження в період експлуатації;
 • Виготовлення цифрових карт або кадастрового плану.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Результат проведення такої зйомки - оформлення технічно точного кадастрового плану, в якому будуть вказані координати меж разом з поворотними точками, знаки межування і точна площа вимірюваного об'єкта. Кадастровий план передається орендарю або землевласнику згідно акту відповідального зберігання.

Кадастрова зйомка об'єктів нерухомості проводиться в кілька етапів:

 • Підготовчі роботи. На початковому етапі складається точне ТЗ, збираються і вивчаються картографічні дані, складається план подальших робіт. Величезне значення має точність отримання картографічних даних, тому фахівці ретельно вивчають ландшафт з інформацією про нього, аналізують наявну юридичну інформацію.
 • Польові роботи. Цей етап передбачає виїзд фахівців на ділянку для дослідження суміжних ділянок, для проведення кадастрової зйомки, проводяться заходи для подальшого збору пакету документів (план ділянки в необхідних масштабах, акт відновлення або визначення меж, пояснювальна записка, документ про винесення точок в натуру, картографічний план, таблиця з геодезичними обчисленнями і ін.).
 • Камеральні роботи. На завершальному етапі проводиться обробка отриманих результатів кадастрової зйомки, збирається повний пакет документів для передачі замовнику.

Відмінною особливістю складання кадастрових зйомок є офіційні вимоги до проведення геодезичних вишукувань, їх точності, оскільки саме від цього фактора залежить коректність складання правовстановлюючих документів на земельну ділянку або інший об'єкт.

Кадастрова зйомка об'єкта земельного господарства може знадобитися в наступних ситуаціях:

 • Переоформлення прав володіння на земельну ділянку;
 • Відновлення меж земельної об'єкта в разі деструкції або втрати межових відміток;
 • Визначення меж ділянки при передачі нерухомого об'єкта;
 • Судові спори, зміна цільового використання земельної ділянки;
 • Відведення ділянки;
 • Зняття, транспортування родючого шару грунту.


Кадастрова зйомка за вартістю різна, і залежить від типу зйомки, переліку необхідних робіт. Нерідкі ситуації, коли власники сусідніх ділянок чинять опір оформлення кордонів ділянки, відмовляються підписувати документи. Звернення в спеціалізовану компанію дозволить вам звести до мінімуму виникнення небажаних ситуацій і допоможе вийти з ситуації з повним дотриманням чинного законодавства.

Хочете отримати недорогу і точну геодезичну кадастрову зйомку? Звертайтеся в «МИРЕНЕРГОКОМ» - вас повністю влаштує наша цінова політика і якість послуг.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості