Монтаж щитового обладнання

У нашій компанії ви зможете замовити послугу складання і монтажу розподільних щитів, яку надають досвідчені електромонтажники з відповідним досвідом роботи. Сам електрощит призначений для захисту електричних приладів від коливань електричного струму, для контролю і управління споживаної електроенергії.

Підготовчі заходи перед установкою розподільного щита:

 • Розробка проекту: складання необхідних креслень, підбір матеріалів, складання специфікацій, збір документації;
 • Розрахунок електричного навантаження на обладнання: складається список електричних приймачів, які будуть згодом підключені;
 • Створення щитової схеми: всі елементи майбутньої конструкції підбираються і купуються індивідуально, а потім монтуються в електричний щиток на DIN планки;
 • Вибір щитка. Монтаж розподільного щита проводиться традиційним настінним способом. Якщо виникне необхідність, можна підібрати вбудовується щиток для прихованого монтажу;
 • Підбір захисного і комутаційного обладнання. Згідно техніці безпеки, по ланцюгах навантаження повинна розподілятися рівномірно. Все обладнання підбирається відповідно до прорахованою попередньо навантаженні на щиток;
 • Підбір аксесуарів: монтажних рейок, розподільних шин, заземлюючих провідників і ін.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Збір і монтаж електричних щитів

 • Збірка і монтаж електричних щитів. Модулі щитка і прилади, що входять до його конструкцію, монтують всередині корпусу. Однак в обов'язковому порядку залишається вільний простір, який може знадобитися для установки додаткових приладів. На цьому етапі також встановлюють DIN планки і шини. Сам щиток закріплюється на спеціальних кронштейнах.
 • Расключка проводів. До підключення проводів слід етап їх підготовки. Так, з їх кінців знімають ізоляцію, і тільки після цього виробляють розкладку відповідно до попередньо наміченої схемою.
 • Монтаж модулів конструкції. Це обладнання, призначене для захисту щитка і для подальшого управління.
 • Підключення проводів.
 • Підведення харчування. Фази кабелю, що несе електрику, підключають до вступного автомата, а до шин - провідники заземлення. Якщо використовується лічильник електроенергії, то підключають щиток за допомогою ввідного кабелю.
 • Контроль.

Установка електричних щитків здійснюється відповідно до діючих норм електромонтажу, порушувати які не можна. Вартість монтажу розподільного щита залежить від способу установки, технічних особливостей об'єкта, потужності і багатьох інших параметрів. Звертайтеся до наших фахівців, і ви отримаєте точний прорахунок.

Замовте монтаж розподільних і силових щитів в «МІРЕНЕРГОКОМ» дана послуга буде виконана з високою точністю і професіоналізмом, щоб електрообладнання функціонувало коректно і безперебійно.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості