Монтаж кабельных линий электропередач

Транспортировка электроэнергии к рядовым потребителям производится по кабелю. Поскольку сфера энергетики постоянно развивается, время от времени возникает необходимость в создании новых или реконструкции старых электросетей. Наша компания специализируется на монтаже кабельных линий в земле и по воздуху. Существует несколько основных видов кладки, оптимальный из которых выбирается по техническим особенностям объекта или участка.

Монтаж кабельных линий в траншеях

Обычно производится на участках, на которых отсутствует асфальт, и проложенный кабель может быть поврежден. Вид кабеля выбирают по типу грунта, в который он будет заложен. Если почва «агрессивная», отдают предпочтение наиболее износостойкому и не подверженному влиянию влаги, кислот и механическому воздействию. Строительство КЛ производится с помощью спецтехники и специалистов с соответствующим  опытом работы. К преимуществам траншейного метода укладки кабеля относят то, что он прост, все работы ведутся оперативно. Кабели в грунте хорошо защищены от деструктивных факторов, а стоимость услуг приемлемая.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Прокладання кабельних ліній в лотках

Спеціальні лотки - це надійний захист дроти від різних руйнуючих факторів. За своєю конструкцією лотки - це металеві вироби з підставою і кришкою. Їх виробляють з складів, добре проводять електрику. Також конструкція передбачає наявність блискавкозахисту і заземлення. Залежно від того, яка кількість кабелів буде укладено в лоток, вибирається його розмір. Також має значення навантаження на всю конструкцію, яка визначає тип кріпильних елементів.

При прокладанні кабелю в кабель каналі / лотку поза споруд, його необхідно укладати під землю на глибину 30см і захищати плиткою. Якщо прокладка кабелю в лотках робиться в виробничому або житловому приміщенні, то він розташовується над рівнем підлоги не менше ніж на 200см. Монтаж проводиться на стійках, використовуються кріпильні шпильки. До переваг даного методу укладання кабелю відносять те, що він швидкий, безпечний, кріпиться зручно і надійно.

Будівництво кабельних ліній по повітрю

Якщо неможливо провести кабель в грунті або по стінах приміщення, застосовується метод установки по повітрю. Для цього використовується стовпи електропередач або ліній освітлення, може знадобитися установка додаткових. До недоліків методу відносять чутливість кабелю до обмерзання і атмосферних опадів.

Прокладання кабельних ліній в землі (грунті) в тунелях

В спеціальні труби кабель укладається тоді, коли на місці монтажу грунт нерівний, «проблемний», що не щільний, і прокладений під ним кабель може з часом призвести до пошкодження. Недолік методу полягає в підвищеної вартості через застосування труб, а перевага - в надійному захисті кабелю.

Якщо на ділянці присутня велика кількість інженерних споруд або будівель, кабель раціонально укладати в траншеї / тунелі. Даний метод також широко застосовують на заводах, виробничих заходах, у великих муніципальних і офісних будівлях.

Вище перераховані основні типи монтажу кабелю. Але на кожному об'єкті свої технічні умови, тому наші фахівці підходять індивідуально до виконання кожного замовлення і готові розглянути нестандартні типи монтажу кабелю. Щодо потужності, нами проводиться прокладання кабельних ліній 0 4 кв, також ми робимо монтаж кл 10 кв.

Замовляйте в «МИРЕНЕРГОКОМ» ремонт і монтаж кабельних ліній - ми надаємо професійні послуги за доступною для клієнта вартості.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості