Монтаж комплектних трансформаторних підстанцій (КТП)

Будівництво трансформаторних підстанцій

З метою транспортування електричної енергії на далекі відстані з меншими втратами, з метою її розподілу і перетворення, застосовуються різноманітні КТП (комплектні трансформаторні підстанції). Для забезпечення їх коректної та безперебійної функціональності необхідно залучення досвідчених фахівців, які правильно її зберуть і підключать, дотримуючись певних правил.

Різновиди КТП:

  • Трансформаторні підстанції (ТП) внутрішнього типу установки бувають вбудовані, внутріцехові і прибудовують;
  • КТП «кіоскових», зовнішнього типу установки;Ст
  • овпові підстанції, монтовані на опори електропровідних ліній;
  • Щоглові, що прикріплюються на спеціально встановлені щогли, на яких також є майданчики, щоб КТП можна було обслуговувати.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом! 

Етапи установки трансформаторних підстанцій

Будівництво КТП починається з облаштування майданчика, на якій вона буде в подальшому встановлена. Даного заходу передує створення проекту і його твердження у замовника. На етапі створення майданчика виривають котлован, створюють в ньому фундамент, готують траншеї для кабелів, готують до будівництва систему вентиляції та освітлення.

Далі слід установка корпусу КТП. На цьому етапі все необхідне обладнання доставляється на об'єкт і збирається. У збірці беруть участь досвідчені електромонтажники з відповідним досвідом роботи, які знають норми установки і дотримуються їх. Встановлюються розподільні пристрої, трансформатори, різні модулі, які є конструктивною частиною підстанції.

Після монтажу обладнання ТП в обов'язковому порядку створюється заземлення для відведення блискавок, розробляється план дій у разі виникнення аварійних ситуацій. В обов'язковому порядку проводиться аналіз грунту, щоб уникнути просідання конструкції і для запобігання небажаних деструктивних чинників. Для заземлення використовуються сталеві прути, що відповідають всім нормам зведення КТП. Завершальний етап будівництва - пусконалагоджувальні роботи, введення станції в експлуатацію.

Будівництво трансформаторних підстанцій щоглового типу

Як і в ситуації описаної вище, для будівництва підстанції даного типу на ділянку спочатку поставляється все необхідне обладнання: трансформаторна будка, розрядники, розподільні шафи, запобіжники, силові кабелі та ін.

Далі готується котлован. У нього після занурюють опори щогловою підстанції, закріплюють їх. Як кріплень використовують П-подібні здвоєні опори або поодинокі. Якщо станція масивна, може знадобитися застосування додаткових стійок. І вже після цього на майданчику, на висоті збирається станція.

Наша компанія виробляє монтаж ТП 10 0 4 кв різних типів, в залежності від технічних особливостей об'єкта. Вартість монтажу КТП Завіт від різних параметрів, отримати точний прорахунок можна, звернувшись до наших фахівців.

Замовляйте монтаж комплектної трансформаторної підстанції в «МИРЕНЕРГОКОМ» - вартість і якість наших послуг вас не залишить байдужими.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості