Монтаж систем блискавкозахисту

Установка блискавкозахисту будівель і споруд є важливою послугою, скористатися якою ви зможете, звернувшись в нашу компанію. Ми обладнаємо різні будівлі від блискавки: приватні будинки, офісні і торгові будівлі, муніципальні, виробничі об'єкти та ін.

Процес установки блискавкозахисту - комплекс заходів, що складається з декількох етапів, які повинні реалізовуватися в певному строгому порядку і регламентуватися нормами безпеки і технології монтажу. Помилки при установці не повинно статися, оскільки вона може виявитися фатальною. Тому так важливо спочатку звертатися до фахівців. Наша компанія займається обладнанням молніетводов протягом багатьох років і має позитивний досвід роботи за даним напрямком.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Поширені системи установки блискавкозахисту на підприємстві і в приватному будинку:

  • Зовнішня. Призначена для відведення блискавки, якщо вона потрапить в будівлю, і її відведення в землю;
  • Внутрішня. Призначена для забезпечення безпеки побутових приладів, проводки та електрообладнання.

Дві цих системи повинні бути присутніми в приміщенні. Їх наявність регламентується діючими нормами. Монтаж систем планується ще в момент проектування будівлі, реалізується під час будівництва.

Монтаж блискавкозахисту будівель і споруд

Зовнішня система може бути пасивною і активною. Перша система є класичною і застосовується повсюдно. Активна система з'явилася порівняно недавно і активно впроваджується. Функціонує вона завдяки блискавкоприймача. Якщо за вікнами гроза, молниеприемник іонізує навколишній простір, ніж запобігає удар блискавки, який знаходиться в межах ионизационной сфери. Класична система захисту від удару блискавок складається з токоотвода, молниеприемника і заземлення.

Порядок монтажу системи блискавкозахисту в Харкові:

  • Установка заземлення. У вигляді даного пристрою застосовуються металеві прути, сталеві труби, традиційна арматура, будівельні «куточки» та ін. сталеві вироби. Монтаж заземлення призначений для забезпечення скорочення напруги між грунтом і між корпусом електричної установки;
  • Установка токоотвода;
  • Установка молниеприемника;


Вартість монтажу блискавкозахисту, як правило, невисока, і залежить від технічних особливостей об'єкта. Наприклад, має значення спосіб прикріплення громовідводу, важкодоступність місця установки, технологія приєднання елементів системи і т.д. У перелік послуг з монтажу блискавкозахисту, крім проведення громовідводу по покрівлі і фасаду будівлі і інших елементів системи, входить і демонтаж застарілих або вийшли з ладу систем. Всі роботи проводяться акуратно, зі збереженням декоративного оздоблення стін.

Замовляйте монтаж системи блискавкозахисту в «МИРЕНЕРГОКОМ» - наша компанія спеціалізується на професійному наданні електромонтажних послуг, гарантує їх високу якість і доступну вартість.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості