Монтаж проводу СІП

Самонесучий ізольований провід - скорочено СИП, є основним електропровідним кабелем, розтягується між стовпами. У деяких віддалених місцевостях ще можна побачити неізольовані дроти, але кабелі СИП сьогодні використовуються повсюдно, оскільки характеризуються високим ступенем безпеки.

Застосування СІП дозволило уникнути багатьох аварійних ситуацій, які траплялися через сплутування вітром проводів, їх обриву, схильності до розтягування. Якісна ізоляція проводу зробила його надійним і зносостійким. Сьогодні для монтажу СІП кабелю від стовпа до будинку не потрібно витримувати певну відстань - він не провисне і зможе витримати навантаження вітру та обледеніння.

Сам процес монтажу СІП оперативний і легкий, кабель здатний служити більше 25 років без ремонту і заміни. Наша компанія «МИРЕНЕРГОКОМ» надає послуги монтажу СІП кабелю до приватних будинків, багатоквартирних будинків, офісних будівель, промислових підприємств та ін. Головна перевага звернення до нас - висока якість послуг і прийнятні ціни.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Особливості монтажу проводу СІП

У переважній більшості випадків установка СІП кабелю проводиться згідно норм проектної документації, яка регулює монтаж повітряних електропровідних ліній. Для підведення проводу до приватного будинку найчастіше необхідний СІП без внутрішнього несучого тросу, товщина 16мм. Вартість монтажу проводу СІП залежить від технічних особливостей об'єкта.

У тому випадку, коли відстань від стовпа до будинку буде більше 25 метрів, необхідна установка додаткового стовпа. На ньому провід кріпиться за допомогою спеціального затиску, який полегшує процес монтажу. Також він сприяє більш міцному і надійному приєднання до головної лінії електропередачі. Але все це дрібниці для людини, який звернеться в нашу компанію - всі тонкощі ми беремо на себе і гарантуємо виконання покладених на нас завдань на вищому рівні.

Замовляйте електромонтаж кабелю в «МИРЕНЕРГОКОМ» - скористайтесь найвигіднішими для себе пропозицією!

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості