Монтаж повітряних ліній електропередачі

Передача електроенергії в наш час проводиться за допомогою електричних мереж. Вони складаються зі станцій / підстанцій, розподільчих пристроїв і ліній електропередач. Система високовольтної повітряної лінії електропередач (ЛЕП) є найбільш доступним і ефективним способом транспортування електроенергії. Наша компанія виробляє монтаж ВЛ 10кВ і 0,4кВ. Ми гарантуємо професійне надання електромонтажних послуг і прийнятні ціни.

Монтаж повітряних ліній електропередачі - один з основних напрямків нашої роботи, багато років ми обслуговуємо як приватних, так і юридичних осіб, маємо гідний досвід підключення, як житлових будинків, так і великих заводів, з'єднання повітряними лініями електропередач населених пунктів. Ми надаємо повних комплекс послуг «під ключ», пропонуємо юридичні та документальний супровід.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Технологія монтажу повітряних ліній

Регламентується всеукраїнськими та міжнародними стандартами, вимагає дотримання співробітниками норм безпеки праці, тому монтаж слід замовляти тільки у спеціалізованого підрядника, який має всі необхідні дозвільні документи на даний вид послуг. Особливо це важливо, якщо лінія вибудовується в складних картографічних умовах: на гірській місцевості, в густонаселених населених пунктах, через водні перешкоди. Складність монтажу повітряних ЛЕП також обумовлена ​​необхідністю застосування спеціалізованої техніки, матеріально-технічної бази, чіткою координацією дій всіх співробітників.

Етапи монтажу ЛЕП і СИП

Виконання проекту з будівництва повітряних ліній починається з його проектування і подальшої реалізації після узгодження з замовником. Далі необхідні наступні дії:

  • Визначення та збір необхідних інструментів, обладнання;
  • Розробка електричної схеми лінії;
  • Розробка схеми інформаційно-технологічної систем і пускових об'єктів;
  • Складання плану реалізації заходів в певних тимчасових рамках;
  • Складання стратегії функціонування всіх електричних приладів з аварійного плану;
  • Складання економічного обгрунтування проекту;
  • Складання кошторису на реалізацію.


Будівництво повітряних ліній починається з підготовчих заходів. Це може бути вирубка насаджень, розчищення території, влаштування під'їзних тимчасових доріг та ін. Потім проводиться облаштування котлованів і фундаменти для опор. Прокладка повітряної лінії електрокабелем - наступний етап після установки опорних конструкцій. Завершується будівництво повітряних ліній електропередач пуско-налагоджувальними роботами і перевіркою функціонування всієї системи. При необхідності, замовник зможе отримати в нашій компанії супутні геодезичні або електромонтажні послуги.

Реконструкція ліній електропередач

Крім монтажу повітряних ліній електропередач, також нерідко виникає необхідність в реконструкції діючих ліній. Наша компанія також надає послуги з ремонту повітряних ліній і заміни проводів, елементів опорних і кріпильних конструкцій. Головні цілі реконструкції - не лише провести ремонтні роботи, але і підвищити пропускну здатність кабелів за допомогою збільшення площі перетину, зміцнення або переходу на клас споживання електрики на рівень вище.

Замовте монтаж повітряної лінії і СИП в «МИРЕНЕРГОКОМ» - будьте впевнені в професіоналізмі отримуваних послуг та раціональності використання свого бюджету.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості