КОРОТКО ПРО НАС

ТОВ «Миренергоком» є проектної, будівельно-монтажною організацією, що спеціалізується на проектуванні та монтажі об'єктів електропостачання.

У нашу компетенцію входить проведення геолого-геодезичних вишукувань, розробка проектно-кошторисної документації та її узгодження в структурних підрозділах контролюючих органів, закупівля матеріалів відповідно до кошторису, виконання будівельно-монтажних робіт згідно з проектом, пусконалагоджувальні роботи та навчання персоналу правильної експлуатації електрообладнання, технічне обслуговування електроустановок.

ТОВ «Миренергоком» має всі необхідні дозволи та ліцензії на проведення робіт, обладнання, свій автопарк спецтехніки, а головне висококваліфікованих фахівців, які реалізують проекти будь-якої складності.

Наші знання і практичний досвід дозволяють здійснювати повний цикл робіт, починаючи від обстеження місцевості і закінчуючи введенням в експлуатацію об'єкта електропостачання.

Історія компанії

Історія компанії

Компанія «Миренергоком» заснована в 2016 році командою професіоналів та однодумців, об'єднаних єдиною метою. Серед нас фахівці в галузі геодезії, геології, інженери-проектувальники, інженери-кошторисники, будівельники-монтажники і управлінці, які направили свої знання і накопичений досвід в розвиток важливого і затребуваного напрямки діяльності - електропостачання.

Ми починали з невеликого штату співробітників і займалися об'єктами внутрішнього електропостачання. Згодом стали з'являтися нові цілі, які реалізовувалися в нових проектах. Нас стало більше, а потім ще більше ... Зараз це відділи, які якісно виконують свою роботу і взаємодіють один з одним.

МИ ПРОФЕСІОНАЛИ

ЛІЦЕНЗІЇ ТА СЕРТИФІКАТИ

«МИРЕНЕРГОКОМ» має всі необхідні дозвільні документи на проведення робіт з класом наслідків СС2

Наші фахівці

Головний інженер проектувальник
Інженери-проектувальники
Інженери-кошторисники
Інженери-геодезисти
Електромонтажники
Юристи

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

КЛІЄНТИ КОМПАНІЇ

Понад 200 компаній вже довірилися нам.
Ось лише деякі з них.

2
9
1
3
4
5
6
7
8

Наші фото

Будні і дозвілля компанії

КЛІЄНТИ ПРО НАШУ РОБОТУ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ

ООО "НВП СИЛТЕК"
"Харківобленерго"
АТ "Харківобленерго"
ТОВ ХВТФ "Моторімпекс"
ТОВ "Агрофірма" Піщанська "
Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості