Оцінка підключення електромереж до земельної ділянки

Оцінка підключення електромереж до земельної ділянки

Замислившись, і прийнявши рішення про будівництво приватного будинку, важливо правильно визначитися із земельною ділянкою. При виборі місця зведення житлового будинку, крім якості грунту, прилеглої інфраструктури, можливо, близькість лісу або водойми, важливо розуміти на скільки видалений потенційний земельну ділянку від мереж електропостачання.

Компанія «Миренергоком» пропонує послуги попередньої оцінки можливості підключення електромереж до земельної ділянки перед його покупкою.

Що саме ми пропонуємо:

 • Розрахунок енергоефективності об'єкта Замовника;
 • Передпроектна рішення допустимої ступеня навантаження в точці приєднання на об'єкті Замовника;
 • Попередній прорахунок електричних навантажень;
 • Попередній прорахунок розрахункового струму;
 • Консультаційні послуги в зборі необхідного пакету документів для отримання технічних умов стандартного і нестандартного приєднання в АТ «Харківобленерго»;
 • Складання ситуаційного плану з позначенням об'єкта, на який буде подаватися електроенергія;
 • Викопіювання з топографо-геодезичних планів в масштабі (1: 5000, 1: 2000, 1: 500)

Таким чином, перед придбанням земельної ділянки, ви будете мати повну інформацію щодо майбутнього підключення до електромереж. Що дозволить істотно заощадити час і кошти безпосередньо під час будівництва.

Замовити послугу

Схема роботи

ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ РОБІТ

01
Звернення до компанії будь-яким зручним способом
02
Консультація і визначення складу робіт
03
Виїзд фахівця на об'єкт Замовника
04
Складання висновків щодо побажань Замовника

Заявка на консультацію

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Дана послуга нині популярна і затребувана. Це пов'язано з тим, що перед купівлею земельної ділянки багато споживачів надходять мудро, зіставляючи вартість ділянки і вартість підключення до нього електромережі.

Оцінка підключення ділянки до електрики - необхідність, створена постачальниками електроенергії. Їх прагнення - реконструювати і створити нові точки підключення за рахунок нових власників земельних ділянок.

В Україні і Харкові, зокрема, такі компанії - монополісти (Укрзалізниця і Харьковоблєнерго), тому абонентам не доводиться нічого іншого, як тільки погодитися на їх умовах. Сам процес проводиться в кілька етапів.

Отримання (ТУ) технічних умов для оцінки підключення електромереж до ділянки

Залежно від технічних умов, можна скласти оптимальний регламент робіт на основі реєстраційних або правовстановлюючих документів. І на цьому етапі існує безліч важливих нюансів, які важливо не упустити.

Наприклад, якщо у замовника на руках договір оренди як правовстановлюючий документ, то потрібно, щоб офіційний власник ділянки документально надав право орендарю укладати з комунальними установами та службами договору.

Основний постачальник електроенергії - Харківобленерго. Але право продавати електрику також є і у Укрзалізниці. Якщо ділянка розташована поруч із залізничною станцією, то його власник або орендар зможуть вибрати, де вигідніше оформити ТУ.

Аналіз підключення електромереж до земельної ділянки

Такий розрахунок може бути правильно і точно виконаний фахівцями в сфері енергетики, ліцензованої компанією. Ці послуги ми і пропонуємо. Додатково можна замовити реставрацію електроліній.

Оцінка підключення об'єкта до електричних мереж має на увазі:

 • Розрахунок енергоефективності ділянки;
 • Орієнтовне навантаження на точку приєднання;
 • Розрахунок планованих навантажень і розрахункового струму;
 • Надання консультацій по збору пакету документації для отримання ТУ;
 • Складання ситуаційного плану;
 • Створення викіпіровкі з топографо-геодезичного плану.

Замовте оцінку підключення електрики до земельної ділянки в компанії «МИРЕНЕРГОКОМ» - позбавте себе від зайвого клопоту. За прийнятною вартістю ми гарантуємо оперативно підключити ділянку до електричної мережі на вигідних для замовника умовах.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості