Топографічна зйомка

Топозйомка - вид геодезичних робіт, призначений для складання топографічних карт, схем і планів. Даний вид зйомки проводиться в різних масштабах, найменший з яких - 1: 500.

Топографічна зйомка ділянки відображає наявність на місцевості найрізноманітніших об'єктів. Це можуть бути сади, населені пункти, дороги, водойми, ліси і т.д. На топографічній карті наносяться існуючі будівлі та інженерні споруди, комунікації, проведені над поверхнею землі, а також під нею. Також на карту наноситься рельєф ландшафту.

Геодезична топографічна зйомка земельної ділянки може здійснюватися двома способами: наземним і надземним. Останній спосіб має на увазі використання різних літальних апаратів. Найбільш поширені з них - це космічна і аерофотозйомка.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Особливості топознімання ділянки

Наша компанія спеціалізується на топографічній зйомці ділянки, фахівці складають високоточні топографічні плани, детальні карти знімається місцевості. Дана послуга має на увазі виконання цілого комплексу робіт:

 • Збір і проведення аналізу інформації про підземних і надземних об'єктах, комунікаціях, їх оточуючих;
 • Дослідження наявних документів по ділянці - кадастрових планів, топографічних, інженерних, матеріалів по раніше проведеній зйомці;
 • Проведення рекогносцировки ділянки, фіксація змін, які відбулися з дати останньої зйомки, їх аналіз і підбір стратегії їх відображення на новій карті;
 • Складання грамотного і якісного обґрунтування, нанесення трілатераціонних, триангуляційних, полигонометрических пунктів;
 • Твір топографічної зйомки в необхідному замовникові масштабі;
 • Знаходження і зйомка всіх підземних комунікацій, що проходять під землею;
 • Аналіз отриманої польової інформації, проведення камеральних робіт;
 • Складання планів, схем, карт та іншої документації для звітності;
 • Здача підготовлених матеріалів на перевірку клієнта або в органи місцевого землеуправління.

Топографічний план складається нашими досвідченими фахівцями з відповідною освітою, тому ми гарантуємо високу якість своїх послуг і професіоналізм, фінансову доступність їх виконання.

Етапи складання топографічного плану місцевості:

 1. Підготовчий етап - складання ТЗ, ознайомлення з уже наявною інформацією, її аналіз.
 2. Польові роботи - твір вимірів і перенесення реперних точок на досліджуваний земельну ділянку.
 3. Камеральні роботи - систематизація отриманих даних, складання топографічних схем і планів, узгодження документів в міських службах земельного управління.
 4. Заключний етап - передача повного пакету документів замовнику в друкованому та електронному форматі.

Зверніть увагу на особливості геодезії. Топографічна зйомка має свій термін придатності, який становить 1 рік. Якщо на ділянці відбуваються які-небудь зміни, що відрізняються від даних, відображених на карті більш ніж на 30%, що є схема втрачає свою актуальність. В цьому випадку виникає необхідність в повторному проведенні топорафіческой зйомки.

До переваг звернення в нашу компанію відносять бездоганний професіоналізм, з яким ми підходимо до виконання кожного замовлення. У своїй роботі фахівці керуються інструкціями та регламентом проведення кожного типу робіт.

Замовляйте топографо-геодезичні роботи в «МИРЕНЕРГОКОМ» - отримаєте високоточний план місцевості разом з супутніми послугами за прийнятною вартістю.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості