Винесення в натуру меж земельної ділянки

Дана послуга передбачає процедуру винесення відміток в натуру земельної ділянки по його периметру для позначення меж в момент оформлення правовстановлюючої документації, для її переоформлення, приватизації та деяких інших дій. Точність і професіоналізм надання даної послуги вкрай важлива. Щоб відповідати цій необхідності, кваліфіковані фахівці використовують високоточні вимірювальні прилади.

Винесення осей в натуру може знадобитися в наступних випадках:

  • Для реорганізації земельних ділянок, що перебувають у власності клієнта;
  • Для оформлення документів на право власності на підставі договорів купівлі-продажу, успадкування, дарування та ін .;
  • Для позначення меж земельної ділянки, якщо такого документа немає, але власник отримав у постійне користування земельну ділянку;
  • При виникненні суперечок з сусідами щодо меж.

Заказать услугу

Заявка на послугу

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Наша компанія має достатній досвід роботи в сфері геодезії, винос точок в натуру також входить в спектр наших послуг і виконується кваліфікованими фахівцями. Винесення в натуру меж земельної ділянки проводиться за допомогою сучасної електронної апаратури, тому ризик допущення помилок виключений. Також ми дотримуємося терміни виконання робіт, зазначених із замовником, надаємо ряд супутніх послуг з документального супроводу.

Вартість виносу в натуру меж земельної ділянки залежить від технічних особливостей об'єкта і типу документа, який необхідний замовнику. Але ми гарантуємо кожному клієнту доступну і справедливу цінову політику, оскільки дорожимо своєю репутацією і подальшими взаєминами із замовниками.

Переваги замовлення виносу меж земельної ділянки в натуру в «МИРЕНЕРГОКОМ»:

  • Преміальна якість всього спектра послуг у сфері геодезії;
  • В наявності всі дозвільні документи: сертифікати і ліцензії, необхідні для надання кадастрових, землевпорядних та інших робіт;
  • Персоналізований підхід до кожного замовлення, увага до деталей, облік всіх побажань замовника;
  • Безкоштовні консалтингові послуги.

Особливості відновлення та визначення меж ділянки

Основні випадки, при яких потрібно винесення меж земельної ділянки, є наступні. Якщо орендар чи власник земельного паю сумнівається в тому, чи правильно визначено його межі. Якщо власник ділянки не замовляв процедуру визначення меж, але бажає попередити виникнення розбіжностей з сусідами по даному питанню і бажає оформити всі відсутні в пакеті документів файли. Винесення меж вкрай необхідний компанії-забудовнику, щоб правильно визначити відступи від меж до майбутніх будівель. Нерідко трапляється, що власники двох земельних ділянок «втратили» межові або граничні позначки.

Якою б не була ситуація, важливо відразу звертатися до кваліфікованих фахівців, щоб уникнути неточностей в оформлюваних документах. Наша компанія успішно працює на протязі багатьох років і надає повний спектр послуг: винос позначок в натуру, документальне та юридичний супровід. Звернувшись до нас, ви зможете повністю довірити оформлення документів і не турбуватися про необхідність звернення до державних інстанцій, спілкування з підрядниками, не вирішувати іноді виникають проблемні ситуації.

Замовляйте послугу виносу меж ділянки в натуру в компанії «МИРЕНЕРГОКОМ» - наші співробітники мають достатній досвід, щоб реалізувати проект будь-якої складності і в повній мірі виконати заявку клієнта.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості