Оцінка підключеної потужності

«МИРЕНЕРГОКОМ» пропонує свої послуги в якості експерта і готова провести попередню перевірку існуючих підключень до електромереж.

У яких випадках ми можемо бути корисні:

  • Перед придбанням об'єктів нежитлового фонду - проведемо аналіз існуючого підключення;
  • Якщо ви вже є власником житлової або нежитлової нерухомості - проведемо аналіз існуючого підключення, дамо рекомендації по модернізації електромереж, збільшимо потужність підключення до необхідної.

Ми візьмемо на себе всі стадії документального і юридичного супроводу, який стосується електропостачання.

Замовити послугу

Заявка на консультацію

Більш детальну інформацію ви можете отримати заповнивши форму зворотного зв'язку.

Ми опрацюємо отриманий запит і зв'яжемося з вами найближчим часом!

Будівництво надземних ліній передачі електричної енергії проводилося кілька десятків років тому. Але ми до сих пір їх використовуємо. У той час на один приватний будинок, наприклад, був закладений максимальний розрахунок споживання в межах 1-2кВт. За сучасними параметрами це дуже мало, адже раніше люди не використовували таку силу-силенну електричних приладів в побуті, як ми зараз.

Тому реальність така, що рівень споживання електроенергії багатьох будинків вже не потрапляє в ці параметри, через що трапляються аварії на побутовому системі електропостачання. Але і без них якість електрики низьке, що негативно впливає на працездатність електричних приладів.

Перевірка підключення до електрики необхідна не тільки для того, щоб поліпшити продуктивність побутової техніки, а й з тієї причини, що багаторічні повітряні лінії поступово приходять в непридатність через природного зносу.

Аналіз споживання електроенергії може знадобитися в двох випадках:

  • Попередня оцінка підключеної потужності - перед покупкою нежитлового об'єкта або нового будинку, квартири перед проведенням капітального ремонту;
  • Оцінка підключеної потужності необхідна для розуміння навантаження на існуючу електромережу, для розробки рекомендацій по її модернізації.

Наша компанія надає послуги проведення аналізу споживання потужності. Для легітимного надання подібних послуг у нас є вся необхідна дозвільна документація. Як експерти, ми готові прийняти на себе всі етапи юридичної та документального супроводу для якісної оцінки працездатності мережі або її створення.

Особливості аналізу споживання потужності

Професійна перевірка електромережі дозволяє визначити в ній багато процесів, що негативно впливають на її цілісність і функціональність. Фахівці нашої компанії використовують інноваційні аналізатори, здатні виявити більшість деструктивних чинників. Аналіз будь-якої мережі проводиться за більш ніж 500 параметрів, що гарантує належний рівень якості проведення аналізу.

Замовте перевірку підключення до електромереж в «МИРЕНЕРГОКОМ» - професійний висновок фахівців дозволить вам оптимізувати систему електропостачання і бути впевненим в її безпечне функціонування.

Пн-Пт с 09:00 до 18:00
61068, м. Харків,
набережна Сабурівская, 5
Просматривая данный сайт, Вы соглашаетесь с нашей политикой конфиденциальности Подробнее
калькулятор Вартості